بازدید: 7158 نفر
جزئیات پلان
 • تعداد طبقات تعداد طبقات : تریبلکس
 • متراژ کل متراژ کل : 391
 • عرض بنا عرض بنا : 10.80
 • تعداد خواب تعداد خواب : 4
 • روف گاردن روف گاردن : ندارد
 • طراحی در شیب طراحی در شیب : نمی باشد
 • استخر استخر : ندارد
 • متراژ واحد اول متراژ طبقه اول 139
 • متراژ واحد دوم متراژ طبقه دوم 125
 • متراژ واحد سوم متراژ طبقه سوم 126
 • پیلوت پیلوت : ندارد
 • زیر زمین زیر زمین :
 • متراژ زیرزمین متراژ زیرزمین : 0
 • پارکینگ پارکینگ : دارد
 • اتاق بازی اتاق بازی : ندارد
 • آسانسور آسانسور : ندارد
توضیحات پلان

طراحی ویلای تریبلکس به سبک مدرن در ساری

متریال استفاده شده در این نما، سنگ در دو رنگ تیره و روشن بوده و زیبایی منحصر به‌ فردی را در نمای ویلا به وجود آورده است. حجم ویلا به صورت یک پارچه طراحی شده ولی بازی با رنگ سنگ‌ها در نمای هر طبقه این حس را به بیننده القا می‌کند که هر طبقه مجزا از سایر طبقه‌ها می‌باشد. از نقاط قوت طراحی ویلا، استفاده حداکثری از بازشوهای عریض بوده که تهویه و نور خورشید را به خوبی به فضای درون ویلا هدایت می‌کند. وارد شدن به فضای درون ویلا توسط چند پله امکانپذیر است و این پلکان باعث عدم نفوذ سرمای مستقیم از کف زمین به کف داخلی ساختمان می‌شود.

در ابتدای ورودی ویلا به منظور جلوگیری از اتلاف انرژی، توسط کمد کفش، فضای فیلتری تعبیه شده است. آشپزخانه نزدیک به ورودی برای دسترسی آسان قرار گرفته است. آشپزخانه دارای مطبخ می‌باشد و یک ورودی مجزا از جهت دیگر ساختمان برای این بخش در نظر گرفته شده است. این طبقه دارای دو نشیمن و پذیرایی بوده و توسط مبلمان از یکدیگر تفکیک شده است. در این طبقه یک اتاق خواب مستر برای مهمان تعبیه شده و دارای نور مناسبی می‌باشد.

سپس توسط پلکانی ال شکل به طبقه دوم می‌رسیم، این طبقه به فضای خصوصی ویلا اختصاص داده شده و شامل دو خواب ایده آل و متناسب بوده و یک خواب نیز به صورت مستر طراحی شده است. این طبقه دارای نشیمنی دنج و خانوادگی بوده و نور آن توسط تراسی که در این طبقه تعبیه شده تامین می‌شود. این تراس نیز دارای فضایی دلپذیر با دید بسیار زیبا بوده و مکان مناسبی را برای دورهم نشینی افراد به وجود آورده است.

برای دسترسی به طبقه سوم (تریبلکس) مجددا از پلکانی ال شکل استفاده می‌کنیم که ما را به فضای شاه نشین ویلا می‌رساند. طراحی این طبقه به استراحت و گذران اوقات ساکنین ویلا و مهمانان اختصاص داده شده و دارای نشیمنی ایده آل و نورگیربوده است. این نور و تهویه توسط دو تراس عریض و با چشم اندازی زیبا تامین می‌شود. این طبقه دارای فضایی کوچک به عنوان بار بوده تا نیازهای افراد در این طبقه را برآورده سازد. در این طبقه یک اتاق خواب مستر در نظر گرفته شده است تا درصورت نیاز و ازدحام مهمان، افراد از این فضا استفاده کنند.

پیشنهادات ما برای شما

نماپلان های مشابه

نماپلان های مشابه

ثبت سفارش
پروژه های اصلی سایت که پس از عقد قرار داد با کارفرمایان محترم توسط تیم تخصصی طراحی نماپلان خلق می شوند، دارای روند شکل گیری حرفه ای و خلاقانه هستند. بدین صورت که در جلسه تحلیل و آنالیز با کارفرماها تمامی مسائل از قبیل روانشناسی، جامعه شناسی، اقلیم و دسترسی ها، همجواری ها، ضوابط ساخت و ساز در منطقه، فرهنگی و اجتماعی، جزئیات اجرایی و دعوت کنندگی بنا، چشم انداز، رویکرد ساخت (اقامت دائم یا موقت)، مربوط به پروژه ،برندینگ بررسی و استخراج شده و پس از آن پروسه کانسپت و ایده پردازی پروژه شروع می شود و تمامی نقشه های مرتبط با ساخت به کارفرمایان ارائه می شود. نقشه های ارائه دهنده شامل نقشه های معماری، نقشه های سازه، نقشه های تأسیسات الکتریکی و طراحی سه بعدی نما، نقشه های اندازه گیری نما، نقشه های بام، طراحی لنداسکیپ ،مکانیکی می باشد. پروژه های رایگان مختص به دانش آموختگان کارگاه های آموزشی تیم معماری نماپلان می باشد. نقشه ها و مدارک این پروژه کامل نیستند و برای ساخت پیشنهاد نمی شود.
ارسال دیدگاه
با نوشتن دیدگاه خود، طراحان و مشتریان را راهنمایی کنید

از ارسال لینک‌های سایت‌های دیگر و ارایه‌ی اطلاعات شخصی خودتان مثل شماره تماس، ایمیل و آی‌دی شبکه‌های اجتماعی پرهیز کنید .

فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید.

دیدگاه کاربران
دستاوردهای ما
تعداد بازدید ها +937,880 تعداد بازدید ها
تعداد پروژه‌های انجام شده +422 تعداد پروژه‌های انجام شده
شهرهای تحت پوشش +800 شهرهای تحت پوشش
فالوئرهای اینستا +10.6K فالوئرهای اینستا
faq
سوالات متداول
نماپلان
معرفی نماپلان
 • تفاوت پروژه‌های اصلی و رایگان (کارآموزی) چیست؟

  پروژه‌های اصلی، پروژه‌‌هایی هستند که توسط طراحان مجرب تیم نماپلان و طبق خواسته‌های کارفرمایان متعدد طراحی شده و به مرحله اجرا رسیده است. پروژه‌های رایگان (کارآموزی)، پروژه‌هایی هستند که توسط تیم ورکشاپ (کارآموزان) نماپلان طراحی شده و قابل اجرا می‌باشد.

 • طرح های سایت نماپلان از کجا آمده اند؟

  طرح های سایت نماپلان طی سال های کاری و حرفه ای که تیم مهندسی آنها را طراحی و اجرا کرده است شکل گرفته اند. پروژه هایی که هرکدام کارفرمایان مخصوص به خود را داشته اند و در نهایت خلق شده اند. کل پروژه ها بصورت آرشیو و یکجا در سایت بارگذاری شده اند تا در اختیار مخاطبین قرار گیرند.

 • هزینه های ساخت طرح های سایت چقدر است؟

  برآورد قیمت ساخت هر کدام از نقشه ها با توجه به آیتم های زیر متفاوت می باشند. 1_متراژهای مختلف 2_پرکار و یا کم کار بودن بناها 3_طراحی سازه های معمول یا خاص 4_کیفیت ساخت با توجه به توان مالی کارفرما که میتواند ضعیف، متوسط و یا لوکس باشد.

 • به عنوان مشتری برای ساخت ویلای خودتان به چه نقشه هایی نیاز دارید؟

  شما به عنوان مشتری برای ساخت یک بنا (ویلا و آپارتمان) به نقشه های متعددی اعم از نقشه های معماری و نقشه های سازه ای اجرایی و طراحی نما احتیاج دارید تا بتوانید در محل پروژه، پلان ها و نما را باهم مطابقت داده تا طبق نقشه های اجرایی ملک خود را بسازید.

تجربه مشتریان ما
NamaPlan اینستاگرام @Namaplan
NamaPlan