نما پلان اولین سایت تخصصی در حوزه طراحی و ساخت ویلا و آپارتمان در کشور است. نقشه‌های ویلایی و آپارتمانی که در سایت نماپلان مشاهده می‌کنید، همگی کارفرما محور بوده و فقط در حد طرح نبوده و همگی اجرایی هستند. یعنی با جلسات متعدد با کارفرماها و اعمال خواسته‌های آن‌ها و تزریق کردن هنر و روح معماری تیم مهندسی نماپلان در نهایت پروژه‌ها شکل گرفته و مورد تایید نهایی واقع شده‌اند. همه کارها به مرحله ساخت رسیده و با کیفیت بالا و لوکس ساخته شده‌اند.
با توجه به تجربه و تعداد زیاد پروژه‌ها در سایت نماپلان، می‌توانید پروژه‌های خود را شخصی سازی کنید. به این صورت که از ابتدا به کارفرماها مشاوره رایگان داده می‌شود و با درک کردن خواسته‌ها و سلیقه‌ آن‌ها و عقد قرارداد، پروسه طراحی از صفر استارت می‌خورد و به مرحله نهایی ختم می‌شود. نقشه‌های سازه نیز برای پروژه‌ها طراحی می‌شود تا به طور دقیق بتوان آن‌ها را اجرا کرد.
نقشه‌ ویلاها و آپارتمان‌هایی که در سایت نماپلان مشاهده می‌کنید، مطمئن باشید که از یک منبع معتبر با بالاترین استاندارد در حوزه صنعت ساختمان خریداری می‌کنید. طراحی ویلا و آپارتمان خودتان را از ابتدا به تیم مهندسی نماپلان بسپارید.
سایت نماپلان با داشتن تیم مهندسی متخصص و مجرب که بیش از 15 سال سابقه‌ی کاری در زمینه معماری و مهندسی ساختمان دارند، آماده است تا با ایده‌هایی نو و مشاوره‌های تخصصی شما را برای رسیدن به اهداف خود یاری رساند.
اگر شما یک ویلا یا آپارتمان را در سایت پیدا کردید که مطابق با سلیقه شما بود، می‌توانید با یک کلیک براورد تقریبی هزینه ساخت ساختمان را هم مشاهده کنید. حتی می‌توانید باتوجه به توان مالی خود گزینه‌های متنوعی را هم به آن اضافه و یا کم کنید تا به یک جمع بندی از هزینه‌ ساخت آن برسید.
درواقع یک تیم تخصصی طراحی و اجرایی همیشه همراه شماست تا مشاور شما برای رسیدن به خانه رویایی‌تان باشد.
از مزایای سایت نماپلان برای مخاطبین این است که می‌توانند پروژه‌ها و ایده‌های اجرایی بسیار زیادی هم در پلان و هم در نمای ویلا و آپارتمان را یکجا مشاهده کنند و همه‌ی  آن‌ها را باهم مقایسه کنند تا در نهایت به خواسته اصلی و مورد علاقه‌ی خود برسند. حتی امکان این وجود دارد که همه‌ی پروژه‌ها را با توجه به خواسته‌های خود تغییر داده و کاملا مطابق با سلیقه خود درآورند.
سایت نماپلان برای برطرف کردن تمامی سوالات و ابهامات مخاطبین خود، خدمات مشاوره رایگان و آنلاین جهت تحلیل نقشه زمین و طراحی پروژه‌های شما کارفرمایان عزیز (ویلا و آپارتمان) ایجاد کرده است تا بتواند مشتریان خود را با رضایت کامل در جهت رسیدن به خواسته‌های خودشان هدایت و راهنمایی کند.
در این سایت با توجه به اینکه تعداد پروژه‌ها زیاد هستند، ولی دسته بندی منظم و دقیقی دارند. علاوه بر آن موتور جستجوی پیشرفته سایت این امکان را به شما می‌دهد تا خیلی سریع و راحت جستجو کرده و پروژه مورد نظرتان را پیدا کنید.
جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

معرفی اعضای شرکت

معرفی اعضای شرکت

مهندس محسن ارجمند

مهندس محسن ارجمند

مهندس مجتبی بخشیان

مهندس مجتبی بخشیان

مهندس نوید نثیر

مهندس نوید نثیر

مهندس صابر صفری

مهندس صابر صفری

مهندس رسول زارع

مهندس رسول زارع

مهندس ترانه نمازی

مهندس ترانه نمازی

مهندس مرضیه ولی پور

مهندس مرضیه ولی پور

مهندس زهرا غنی

مهندس زهرا غنی

دستاوردهای ما
تعداد بازدید ها +926,701 تعداد بازدید ها
تعداد پروژه‌های انجام شده +418 تعداد پروژه‌های انجام شده
شهرهای تحت پوشش +800 شهرهای تحت پوشش
فالوئرهای اینستا +10.6K فالوئرهای اینستا
faq
سوالات متداول
نماپلان
معرفی نماپلان
 • تفاوت پروژه‌های اصلی و رایگان (کارآموزی) چیست؟

  پروژه‌های اصلی، پروژه‌‌هایی هستند که توسط طراحان مجرب تیم نماپلان و طبق خواسته‌های کارفرمایان متعدد طراحی شده و به مرحله اجرا رسیده است. پروژه‌های رایگان (کارآموزی)، پروژه‌هایی هستند که توسط تیم ورکشاپ (کارآموزان) نماپلان طراحی شده و قابل اجرا می‌باشد.

 • طرح های سایت نماپلان از کجا آمده اند؟

  طرح های سایت نماپلان طی سال های کاری و حرفه ای که تیم مهندسی آنها را طراحی و اجرا کرده است شکل گرفته اند. پروژه هایی که هرکدام کارفرمایان مخصوص به خود را داشته اند و در نهایت خلق شده اند. کل پروژه ها بصورت آرشیو و یکجا در سایت بارگذاری شده اند تا در اختیار مخاطبین قرار گیرند.

 • هزینه های ساخت طرح های سایت چقدر است؟

  برآورد قیمت ساخت هر کدام از نقشه ها با توجه به آیتم های زیر متفاوت می باشند. 1_متراژهای مختلف 2_پرکار و یا کم کار بودن بناها 3_طراحی سازه های معمول یا خاص 4_کیفیت ساخت با توجه به توان مالی کارفرما که میتواند ضعیف، متوسط و یا لوکس باشد.

 • به عنوان مشتری برای ساخت ویلای خودتان به چه نقشه هایی نیاز دارید؟

  شما به عنوان مشتری برای ساخت یک بنا (ویلا و آپارتمان) به نقشه های متعددی اعم از نقشه های معماری و نقشه های سازه ای اجرایی و طراحی نما احتیاج دارید تا بتوانید در محل پروژه، پلان ها و نما را باهم مطابقت داده تا طبق نقشه های اجرایی ملک خود را بسازید.

تجربه مشتریان ما
NamaPlan اینستاگرام @Namaplan
NamaPlan