بازدید: 10070 نفر
جزئیات پلان
 • تعداد طبقات تعداد طبقات : تریبلکس
 • متراژ کل متراژ کل : 213.8
 • عرض بنا عرض بنا : 10.00
 • تعداد خواب تعداد خواب : 3
 • روف گاردن روف گاردن : دارد
 • طراحی در شیب طراحی در شیب : نمی باشد
 • استخر استخر : دارد
 • متراژ واحد اول متراژ طبقه اول 98.07
 • متراژ واحد دوم متراژ طبقه دوم 96.62
 • متراژ واحد سوم متراژ طبقه سوم 19.11
 • پیلوت پیلوت : ندارد
 • زیر زمین زیر زمین :
 • متراژ زیرزمین متراژ زیرزمین : 0
 • پارکینگ پارکینگ : ندارد
 • اتاق بازی اتاق بازی : دارد
 • آسانسور آسانسور : ندارد
توضیحات پلان

طراحی ویلای تریبلکس با نمای مدرن

با توجه به شکل و شمایل این ویلا، گویا بنا از دو حجم مجزا تشکیل شده که با در کنار هم قرار گرفتن، حجمی واحد را به وجود آورده است. در انتخاب متریال این ویلا بسیار سنجیده عمل شده و حداقل استفاده از متریال سیمان و به کار بردن شیشه در نما به عنوان متریال اصلی، از ویژگی های قابل توجه نمای این ساختمان می‌باشد. به کار بردن آجر در ظلعی از بنا نشان می‌دهد که متریال آجر نیز می‌تواند جایگزین مناسبی برای سیمان در نما باشد. شیشه‌های عریض و سرتاسری این ساختمان سادگی و مدرنیته بودن را نمایش می‌دهد. همچنین باعث تابش نور بیشتری به درون ویلا می‌شود.

با چند پله وارد فضای داخلی ویلا می‌شویم، در ابتدای ورودی فضای نشیمنی دنج و صمیمی طراحی شده و تلویزیون نیز در این قسمت تعبیه شده است. در سمت چپ ورودی، پذیرایی مهمان در مقابل پنجره‌ی سرتاسری طراحی شده و به واسطه‌ی همین پنجره نشاط و نور بیشتری به این فضا می‌رسد. آشپزخانه‌ای دلباز و بسیار نورگیر در ضلعی از پلان جانمایی شده که دسترسی مستقیم به دو فضای نشیمن و پذیرایی دارد. این طبقه کاربری عمومی دارد، در نتیجه خوابی برای مهمان در انتهای ویلا در نظر گرفته شده و دسترسی نزدیک به سرویس دارد. در کنار سرویس، دربی طراحی شده که امکان ورود و خروج از ضلع پشتی ساختمان را به مخاطب می‎دهد.

طراحی پلان این طبقه دارای تناسبات خوبی بوده و هر فضا به خوبی در جای خود نشسته است. در این ساختمان دسترسی به طبقات دیگر توسط پله گرد صورت می‌گیرد و به صورت دکوراتیو تعبیه شده است. طبقه اول به فضاهای خصوصی اختصاص یافته و از طریق پلکان به این طبقه می‌رسیم که دارای دو خواب ایده آل با تناسبات مناسب در سمت چپ پلکان می‌باشد. یکی خواب مستر (دارای کلوزت و حمام) و دیگری خواب کودک می‌باشد. این طبقه نیز دارای نشیمنی خصوصی برای استفاده خانوادگی است. وویدی نیز بر روی پذیرایی طبقه همکف قرار گرفته که به واسطه‌ی پنجره‌ی سرتاسری نما، هم نوری به فضای طبقه دوم می‌رساند و هم به دلیل ایجاد سقفی بلند بر روی پذیرایی این فضارا بزرگتر و با شکوه‌تر نشان می‌دهد. از این طبقه درب و پلکان مجزایی به طبقه دوم می‌رسد. این طبقه شاه نشین بوده و فضایی برای نشیمن و آلاچیق تعبیه شده و مکان روبازی مختص به استراحت و برگذاری دورهمی برای ساکنین این ویلا می‌باشد.

پیشنهادات ما برای شما

نماپلان های مشابه

نماپلان های مشابه

ثبت سفارش
پروژه های اصلی سایت که پس از عقد قرار داد با کارفرمایان محترم توسط تیم تخصصی طراحی نماپلان خلق می شوند، دارای روند شکل گیری حرفه ای و خلاقانه هستند. بدین صورت که در جلسه تحلیل و آنالیز با کارفرماها تمامی مسائل از قبیل روانشناسی، جامعه شناسی، اقلیم و دسترسی ها، همجواری ها، ضوابط ساخت و ساز در منطقه، فرهنگی و اجتماعی، جزئیات اجرایی و دعوت کنندگی بنا، چشم انداز، رویکرد ساخت (اقامت دائم یا موقت)، مربوط به پروژه ،برندینگ بررسی و استخراج شده و پس از آن پروسه کانسپت و ایده پردازی پروژه شروع می شود و تمامی نقشه های مرتبط با ساخت به کارفرمایان ارائه می شود. نقشه های ارائه دهنده شامل نقشه های معماری، نقشه های سازه، نقشه های تأسیسات الکتریکی و طراحی سه بعدی نما، نقشه های اندازه گیری نما، نقشه های بام، طراحی لنداسکیپ ،مکانیکی می باشد. پروژه های رایگان مختص به دانش آموختگان کارگاه های آموزشی تیم معماری نماپلان می باشد. نقشه ها و مدارک این پروژه کامل نیستند و برای ساخت پیشنهاد نمی شود.
ارسال دیدگاه
با نوشتن دیدگاه خود، طراحان و مشتریان را راهنمایی کنید

از ارسال لینک‌های سایت‌های دیگر و ارایه‌ی اطلاعات شخصی خودتان مثل شماره تماس، ایمیل و آی‌دی شبکه‌های اجتماعی پرهیز کنید .

فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید.

دیدگاه کاربران
دستاوردهای ما
تعداد بازدید ها +937,876 تعداد بازدید ها
تعداد پروژه‌های انجام شده +422 تعداد پروژه‌های انجام شده
شهرهای تحت پوشش +800 شهرهای تحت پوشش
فالوئرهای اینستا +10.6K فالوئرهای اینستا
faq
سوالات متداول
نماپلان
معرفی نماپلان
 • تفاوت پروژه‌های اصلی و رایگان (کارآموزی) چیست؟

  پروژه‌های اصلی، پروژه‌‌هایی هستند که توسط طراحان مجرب تیم نماپلان و طبق خواسته‌های کارفرمایان متعدد طراحی شده و به مرحله اجرا رسیده است. پروژه‌های رایگان (کارآموزی)، پروژه‌هایی هستند که توسط تیم ورکشاپ (کارآموزان) نماپلان طراحی شده و قابل اجرا می‌باشد.

 • طرح های سایت نماپلان از کجا آمده اند؟

  طرح های سایت نماپلان طی سال های کاری و حرفه ای که تیم مهندسی آنها را طراحی و اجرا کرده است شکل گرفته اند. پروژه هایی که هرکدام کارفرمایان مخصوص به خود را داشته اند و در نهایت خلق شده اند. کل پروژه ها بصورت آرشیو و یکجا در سایت بارگذاری شده اند تا در اختیار مخاطبین قرار گیرند.

 • هزینه های ساخت طرح های سایت چقدر است؟

  برآورد قیمت ساخت هر کدام از نقشه ها با توجه به آیتم های زیر متفاوت می باشند. 1_متراژهای مختلف 2_پرکار و یا کم کار بودن بناها 3_طراحی سازه های معمول یا خاص 4_کیفیت ساخت با توجه به توان مالی کارفرما که میتواند ضعیف، متوسط و یا لوکس باشد.

 • به عنوان مشتری برای ساخت ویلای خودتان به چه نقشه هایی نیاز دارید؟

  شما به عنوان مشتری برای ساخت یک بنا (ویلا و آپارتمان) به نقشه های متعددی اعم از نقشه های معماری و نقشه های سازه ای اجرایی و طراحی نما احتیاج دارید تا بتوانید در محل پروژه، پلان ها و نما را باهم مطابقت داده تا طبق نقشه های اجرایی ملک خود را بسازید.

تجربه مشتریان ما
NamaPlan اینستاگرام @Namaplan
NamaPlan