بازدید: 24781 نفر
جزئیات پلان
 • تعداد طبقات تعداد طبقات : دوبلکس
 • متراژ کل متراژ کل : 241.7
 • عرض بنا عرض بنا : 11.32
 • تعداد خواب تعداد خواب : 4
 • روف گاردن روف گاردن : دارد
 • طراحی در شیب طراحی در شیب : نمی باشد
 • استخر استخر : ندارد
 • متراژ واحد اول متراژ طبقه اول 131
 • متراژ واحد دوم متراژ طبقه دوم 110.7
 • پیلوت پیلوت : ندارد
 • زیر زمین زیر زمین :
 • متراژ زیرزمین متراژ زیرزمین : 0
 • پارکینگ پارکینگ : ندارد
 • اتاق بازی اتاق بازی : ندارد
 • آسانسور آسانسور : ندارد
توضیحات پلان

طراحی ویلای دوبلکس با نمای مدرن متشکل از آجر و بتن دارای نمایی جذاب که از دو باکس تشکیل شده که قسمت ورودی ویلا کمی عقب نشسته و این دو باکس را از هم تفکیک کرده و علاوه بر آن، حس دعوت کنندگی را هم به مخاطب القا می کند. پیش آمدگی های موجود در حجم و نمای ویلا، سایه اندازی خیلی خوبی بوجود آورده که همین امر باعث شده تا کنتراست تیرگی و روشنایی شکل گیرد که بر جذابیت این ویلای مدرن بیافزاید. متریال های بکار برده شده در طراحی این نما، آجرو بتن شسته است که ترکیب آن ها با همدیگر زینت بخش نمای ساختمان است. نرده ها و فلاشینگ های مشکی رنگ که غالبا در حالت افقی جانمایی شده اند خطوط زیبایی به کار بخشیده و باعث هدایت چشم در کل خانه شده است. این نمایی محبوب برای کسانی که سادگی یک نمای مدرن را بر پیچیدگی ترجیح می‌دهند مناسب است.

حالا کمی به طراحی پلان این ویلای باوقار میپردازیم. ورودی تقریبا در مرکز حجم این ویلا جانمایی شده که پس از چند پله و یک تراس روباز و دلنشین وارد این ویلا میشویم. وقتی وارد شدیم با یک فضای تقسیم (فیلتر) روبرو میشویم که کمد و کفش و لباس در سمت چپ تعبیه شده و سرویس بهداشتی در سمت راست که نزدیکترین فاصله با ورودی را دارد. در همین فضا (سمت راست) یک اتاق خواب طراحی شده که اتاق مهمان است. فضایی رند با بازشویی بزرگ که هم دید به حیاط دارد و هم نورگیر عالی. پس از عبور از این فضا وارد فضای اصلی و دلباز بنا می شویم که شامل اتاق نشیمن عمومی و باکس پله که ارتباط عمودی به طبقه بالا و دوبلکس را تعریف می کند. در سمت چپ آشپزخانه بزرگ با نورگیر عالی و چسبیده به آن نشیمن خصوصی طراحی شده که همه ی این فضاها نورگیری و دید بسیار مطلوب را دارا هستند. در طبقه دوبلکس پس از وارد شدن از باکس پله یک فضای تقسیم و مشترک وجود دارد که شامل سه اتاق خواب مستر و یک فضای نشیمن با یک سرویس بهداشتی و بار کوچک برای سرویس دهی می باشد. فضای نشیمن دارای یک تراس بزرگ هم هست که بر کیفیت فضایی آن می افزاید. تمامی اتاق ها دارای نورگیر و دید به منظر اطراف ویلا هستند که از مشخصه‌های خوب این ویلای مدرن دوبلکس است.

پیشنهادات ما برای شما

نماپلان های مشابه

نماپلان های مشابه

ثبت سفارش
پروژه های اصلی سایت که پس از عقد قرار داد با کارفرمایان محترم توسط تیم تخصصی طراحی نماپلان خلق می شوند، دارای روند شکل گیری حرفه ای و خلاقانه هستند. بدین صورت که در جلسه تحلیل و آنالیز با کارفرماها تمامی مسائل از قبیل روانشناسی، جامعه شناسی، اقلیم و دسترسی ها، همجواری ها، ضوابط ساخت و ساز در منطقه، فرهنگی و اجتماعی، جزئیات اجرایی و دعوت کنندگی بنا، چشم انداز، رویکرد ساخت (اقامت دائم یا موقت)، مربوط به پروژه ،برندینگ بررسی و استخراج شده و پس از آن پروسه کانسپت و ایده پردازی پروژه شروع می شود و تمامی نقشه های مرتبط با ساخت به کارفرمایان ارائه می شود. نقشه های ارائه دهنده شامل نقشه های معماری، نقشه های سازه، نقشه های تأسیسات الکتریکی و طراحی سه بعدی نما، نقشه های اندازه گیری نما، نقشه های بام، طراحی لنداسکیپ ،مکانیکی می باشد. پروژه های رایگان مختص به دانش آموختگان کارگاه های آموزشی تیم معماری نماپلان می باشد. نقشه ها و مدارک این پروژه کامل نیستند و برای ساخت پیشنهاد نمی شود.
ارسال دیدگاه
با نوشتن دیدگاه خود، طراحان و مشتریان را راهنمایی کنید

از ارسال لینک‌های سایت‌های دیگر و ارایه‌ی اطلاعات شخصی خودتان مثل شماره تماس، ایمیل و آی‌دی شبکه‌های اجتماعی پرهیز کنید .

فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید.

دیدگاه کاربران
دستاوردهای ما
تعداد بازدید ها +937,879 تعداد بازدید ها
تعداد پروژه‌های انجام شده +422 تعداد پروژه‌های انجام شده
شهرهای تحت پوشش +800 شهرهای تحت پوشش
فالوئرهای اینستا +10.6K فالوئرهای اینستا
faq
سوالات متداول
نماپلان
معرفی نماپلان
 • تفاوت پروژه‌های اصلی و رایگان (کارآموزی) چیست؟

  پروژه‌های اصلی، پروژه‌‌هایی هستند که توسط طراحان مجرب تیم نماپلان و طبق خواسته‌های کارفرمایان متعدد طراحی شده و به مرحله اجرا رسیده است. پروژه‌های رایگان (کارآموزی)، پروژه‌هایی هستند که توسط تیم ورکشاپ (کارآموزان) نماپلان طراحی شده و قابل اجرا می‌باشد.

 • طرح های سایت نماپلان از کجا آمده اند؟

  طرح های سایت نماپلان طی سال های کاری و حرفه ای که تیم مهندسی آنها را طراحی و اجرا کرده است شکل گرفته اند. پروژه هایی که هرکدام کارفرمایان مخصوص به خود را داشته اند و در نهایت خلق شده اند. کل پروژه ها بصورت آرشیو و یکجا در سایت بارگذاری شده اند تا در اختیار مخاطبین قرار گیرند.

 • هزینه های ساخت طرح های سایت چقدر است؟

  برآورد قیمت ساخت هر کدام از نقشه ها با توجه به آیتم های زیر متفاوت می باشند. 1_متراژهای مختلف 2_پرکار و یا کم کار بودن بناها 3_طراحی سازه های معمول یا خاص 4_کیفیت ساخت با توجه به توان مالی کارفرما که میتواند ضعیف، متوسط و یا لوکس باشد.

 • به عنوان مشتری برای ساخت ویلای خودتان به چه نقشه هایی نیاز دارید؟

  شما به عنوان مشتری برای ساخت یک بنا (ویلا و آپارتمان) به نقشه های متعددی اعم از نقشه های معماری و نقشه های سازه ای اجرایی و طراحی نما احتیاج دارید تا بتوانید در محل پروژه، پلان ها و نما را باهم مطابقت داده تا طبق نقشه های اجرایی ملک خود را بسازید.

تجربه مشتریان ما
NamaPlan اینستاگرام @Namaplan
NamaPlan