بازدید: 10997 نفر
جزئیات پلان
 • تعداد طبقات تعداد طبقات : دوبلکس
 • متراژ کل متراژ کل : 401
 • عرض بنا عرض بنا : 16.55
 • تعداد خواب تعداد خواب : 4
 • روف گاردن روف گاردن : ندارد
 • طراحی در شیب طراحی در شیب : نمی باشد
 • استخر استخر : دارد
 • متراژ واحد اول متراژ طبقه اول 194
 • متراژ واحد دوم متراژ طبقه دوم 207
 • پیلوت پیلوت : ندارد
 • زیر زمین زیر زمین :
 • متراژ زیرزمین متراژ زیرزمین : 0
 • پارکینگ پارکینگ : دارد
 • اتاق بازی اتاق بازی : ندارد
 • آسانسور آسانسور : ندارد
توضیحات پلان

پلان ویلا مدرن دو طبقه. طراحي نما و حجم این ویلای مدرن دوطبقه از کنار هم قرارگرفتن 3حجم مکعب شکل تشکیل شده. مکعب ها با یکدیگر اختلاف ارتفاع دارند که باعث متفاوت شدن کلیت حجم ونمای ساختمان شده. طبقه اول (دوبلکس) در دو مکعب اجرا شده که همین سبب ایجاد ارتفاع متفاوت شده است. متریال اصلی این ویلا مدرن دو طبقه بتن بوده، که به نما درعین سادگی ، زیبایی نیز بخشیده است. استفاده از شیشه به عنوان متریال مکمل، از صلب بودن بتن کاسته و به نمای ویلا روح بخشیده. چیدمان و در کنارهم قرارگیری حجم ها به گونه ای بوده که گویا یکدیگر را در آغوش گرفته اند و یک کل به هم پیوسته را تشکیل داده اند. طراحی ویلا مدرن دو طبقه ساده و مینیمال که از جزئیات واضافه گویی پرهیز کرده، از مشخصه های سبک معماری مدرن می باشد که در طراحی این خانه کاملا مشهود است. پلان ویلا مدرن دو طبقه از چیدمان فضایی زیبایی برخورداراست. با 4 پله از سطح زمین فاصله می گیریم و مسیر ورودی ویلا ما را به سمت درب ورود هدایت می کند. اگر کل فضاهای ساختمان را به 3 بخش اصلی تعریف کنیم  ،  وارد اولین فضای خانه می شویم که در این قسمت خواب مهمان (مستر) و سرویس قرارگرفته، سپس توسط راهرویی به فضای بعدی وحجم بزرگتر وارد می شویم. رفت و آمد به هر کدام از این 3 حجم توسط مسیر و راهرو هایی ممکن می شود. در فضای دوم آشپزخانه و غذاخوری جلوی آن طراحي شده که با قرار گیری مبلمان نشیمن وتلویزیون، این فضا به نشیمن خصوصی اختصاص یافته. سپس وارد فضای عمومی ونشیمن مهمان می شویم که از منظره ی فوق العاده دلپذیری استفاده می کند، که از دو ضلع آن نور بسیار مطلوبی به درون ساختمان وارد میشود. از پلکانی که در فضای آشپزخانه ونشیمن خصوصی قراردارد به طبقه ی اول می رسیم که فضاهای خصوصی وخواب ها طراحي شده اند. در این بخش 3 خواب مستر با ابعاد و تناسب زیبا طراحي شده که هر کدام آن ها از نور بسیار مطلوبی بهره می برند. این طبقه دارای چشم انداز زیبایی بوده که از اتاق خواب ها قابل رویت می باشد. از حیاط با پلکانی به سقف حجم سوم می رسیم که فضایی رو باز و دلنشین، برای گذران اوقات و لذت بردن از محوطه اطراف را برای ساکنین فراهم کرده. این ویلا دردسته  طراحی پلان ویلا مدرن دو طبقه قرار میگیرد که بسیار زیبا و عالی طراحی شده که رضایت طیف وسیعی از سلیقه ها را جلب میکند. طراحی پلان ویلایی مدرن امروزه مورد استقبال بازار قرار گرفته که کارفرما ها پذیرای اینگونه ویلا هستند. پلان دو طبقه ویلایی جزو پلان ها و نقشه های محبوب بازار ساخ و ساز کشور ماست. ( برای طراحی ساختمان ایده آل خود با کمترین هزینه ممکن به صورت پکیج کامل(پلان،نما...) را فقط می توانید در سایت نما پلان تهیه کنید.)

پیشنهادات ما برای شما

نماپلان های مشابه

نماپلان های مشابه

ثبت سفارش
پروژه های اصلی سایت که پس از عقد قرار داد با کارفرمایان محترم توسط تیم تخصصی طراحی نماپلان خلق می شوند، دارای روند شکل گیری حرفه ای و خلاقانه هستند. بدین صورت که در جلسه تحلیل و آنالیز با کارفرماها تمامی مسائل از قبیل روانشناسی، جامعه شناسی، اقلیم و دسترسی ها، همجواری ها، ضوابط ساخت و ساز در منطقه، فرهنگی و اجتماعی، جزئیات اجرایی و دعوت کنندگی بنا، چشم انداز، رویکرد ساخت (اقامت دائم یا موقت)، مربوط به پروژه ،برندینگ بررسی و استخراج شده و پس از آن پروسه کانسپت و ایده پردازی پروژه شروع می شود و تمامی نقشه های مرتبط با ساخت به کارفرمایان ارائه می شود. نقشه های ارائه دهنده شامل نقشه های معماری، نقشه های سازه، نقشه های تأسیسات الکتریکی و طراحی سه بعدی نما، نقشه های اندازه گیری نما، نقشه های بام، طراحی لنداسکیپ ،مکانیکی می باشد. پروژه های رایگان مختص به دانش آموختگان کارگاه های آموزشی تیم معماری نماپلان می باشد. نقشه ها و مدارک این پروژه کامل نیستند و برای ساخت پیشنهاد نمی شود.
ارسال دیدگاه
با نوشتن دیدگاه خود، طراحان و مشتریان را راهنمایی کنید

از ارسال لینک‌های سایت‌های دیگر و ارایه‌ی اطلاعات شخصی خودتان مثل شماره تماس، ایمیل و آی‌دی شبکه‌های اجتماعی پرهیز کنید .

فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید.

دیدگاه کاربران
دستاوردهای ما
تعداد بازدید ها +937,882 تعداد بازدید ها
تعداد پروژه‌های انجام شده +422 تعداد پروژه‌های انجام شده
شهرهای تحت پوشش +800 شهرهای تحت پوشش
فالوئرهای اینستا +10.6K فالوئرهای اینستا
faq
سوالات متداول
نماپلان
معرفی نماپلان
 • تفاوت پروژه‌های اصلی و رایگان (کارآموزی) چیست؟

  پروژه‌های اصلی، پروژه‌‌هایی هستند که توسط طراحان مجرب تیم نماپلان و طبق خواسته‌های کارفرمایان متعدد طراحی شده و به مرحله اجرا رسیده است. پروژه‌های رایگان (کارآموزی)، پروژه‌هایی هستند که توسط تیم ورکشاپ (کارآموزان) نماپلان طراحی شده و قابل اجرا می‌باشد.

 • طرح های سایت نماپلان از کجا آمده اند؟

  طرح های سایت نماپلان طی سال های کاری و حرفه ای که تیم مهندسی آنها را طراحی و اجرا کرده است شکل گرفته اند. پروژه هایی که هرکدام کارفرمایان مخصوص به خود را داشته اند و در نهایت خلق شده اند. کل پروژه ها بصورت آرشیو و یکجا در سایت بارگذاری شده اند تا در اختیار مخاطبین قرار گیرند.

 • هزینه های ساخت طرح های سایت چقدر است؟

  برآورد قیمت ساخت هر کدام از نقشه ها با توجه به آیتم های زیر متفاوت می باشند. 1_متراژهای مختلف 2_پرکار و یا کم کار بودن بناها 3_طراحی سازه های معمول یا خاص 4_کیفیت ساخت با توجه به توان مالی کارفرما که میتواند ضعیف، متوسط و یا لوکس باشد.

 • به عنوان مشتری برای ساخت ویلای خودتان به چه نقشه هایی نیاز دارید؟

  شما به عنوان مشتری برای ساخت یک بنا (ویلا و آپارتمان) به نقشه های متعددی اعم از نقشه های معماری و نقشه های سازه ای اجرایی و طراحی نما احتیاج دارید تا بتوانید در محل پروژه، پلان ها و نما را باهم مطابقت داده تا طبق نقشه های اجرایی ملک خود را بسازید.

تجربه مشتریان ما
NamaPlan اینستاگرام @Namaplan
NamaPlan