بازدید: 14698 نفر
جزئیات پلان
 • تعداد طبقات تعداد طبقات : دوبلکس
 • متراژ کل متراژ کل : 330
 • عرض بنا عرض بنا : 16
 • تعداد خواب تعداد خواب : 3
 • روف گاردن روف گاردن : ندارد
 • طراحی در شیب طراحی در شیب : نمی باشد
 • استخر استخر : ندارد
 • متراژ واحد اول متراژ طبقه اول 165
 • متراژ واحد دوم متراژ طبقه دوم 165
 • پیلوت پیلوت : ندارد
 • زیر زمین زیر زمین :
 • متراژ زیرزمین متراژ زیرزمین : 0
 • پارکینگ پارکینگ : ندارد
 • اتاق بازی اتاق بازی : دارد
 • آسانسور آسانسور : ندارد
توضیحات پلان

طراحی ویلا دوبلکس سیاه و سفید با سبک مدرن ورویکرد مینیمال برای استفاده حداکثری از محیط ایجاد شده است. در طراحی این ویلای مدرن مینیمال، پنجره ها و جداره های شیشه ای به کار برده شده است. شکست‌هایی که در طبقه اول ایجاد شده فرم را پویاتر کرده و باعث سیالیت و گردش چشم بیشتری می شود. متریال نما، سنگ های تیره و روشن است. در نقشه، ورودی ویلا نسبت به کل حجم عقب نشسته و تراس سرتاسری بزرگی در آن طراحی شده که فضایی مناسب برای استفاده کردن از محوطه سبز و حیاط ویلا می باشد. در پلان معماری پس از وارد شدن یک فضای تقسیم وجود دارد. سرویس بهداشتی، کمد کفش و لباس و همچنین درب اتاق مهمان در این فضا تعبیه شده است. اتاق مهمان دارای کلوزت و حمام می باشد.

حال پس از عبور از فضاهای فیلتر وارد فضای اصلی ویلا که فضای بزرگ و یکدستی است می شویم. آشپزخانه در سمت راست و نزدیک به ورودی جانمایی شده و در سمت چپ نقشه ویلا، پله ال شکل دکوراتیو برای ارتباط عمودی فضاها و رفتن به طبقه اول قرار دارد که در فضای مخفی آن میز ناهارخوری تعبیه شده است. فضای نشیمن خصوصی نزدیک به آشپزخانه و نشیمن عمومی کمی دورتر می باشد و فضاها به شکل ایده آلی در کنار هم قرار گرفته اند. استفاده از پنجره های سرتاسری و یکسره ی شمال و جنوب، حس حضور در طبیعت بکر را القا کرده و نور کافی ویلا را تامین می کند. جداره ای که در راه پله و نشیمن عمومی جانمایی شده، شیشه‌ای می باشد و در پشت این فضا استخر طراحی شده است. این نقشه دارای حمام و سونا و اتاق تاسیسات است. از پله ها بالا میرویم و وارد فضای طبقه اول میشویم. در پلان این طبقه یک فضای نشیمن، یک آبدارخانه کوچک، یک اتاق خواب مستر (دارای کلوزت و حمام)، یک اتاق خواب معمولی و دو تراس بزرگ و دلباز که دید عالی و مطلوب به اطراف دارد طراحی شده است.

پیشنهادات ما برای شما

نماپلان های مشابه

نماپلان های مشابه

ثبت سفارش
پروژه های اصلی سایت که پس از عقد قرار داد با کارفرمایان محترم توسط تیم تخصصی طراحی نماپلان خلق می شوند، دارای روند شکل گیری حرفه ای و خلاقانه هستند. بدین صورت که در جلسه تحلیل و آنالیز با کارفرماها تمامی مسائل از قبیل روانشناسی، جامعه شناسی، اقلیم و دسترسی ها، همجواری ها، ضوابط ساخت و ساز در منطقه، فرهنگی و اجتماعی، جزئیات اجرایی و دعوت کنندگی بنا، چشم انداز، رویکرد ساخت (اقامت دائم یا موقت)، مربوط به پروژه ،برندینگ بررسی و استخراج شده و پس از آن پروسه کانسپت و ایده پردازی پروژه شروع می شود و تمامی نقشه های مرتبط با ساخت به کارفرمایان ارائه می شود. نقشه های ارائه دهنده شامل نقشه های معماری، نقشه های سازه، نقشه های تأسیسات الکتریکی و طراحی سه بعدی نما، نقشه های اندازه گیری نما، نقشه های بام، طراحی لنداسکیپ ،مکانیکی می باشد. پروژه های رایگان مختص به دانش آموختگان کارگاه های آموزشی تیم معماری نماپلان می باشد. نقشه ها و مدارک این پروژه کامل نیستند و برای ساخت پیشنهاد نمی شود.
ارسال دیدگاه
با نوشتن دیدگاه خود، طراحان و مشتریان را راهنمایی کنید

از ارسال لینک‌های سایت‌های دیگر و ارایه‌ی اطلاعات شخصی خودتان مثل شماره تماس، ایمیل و آی‌دی شبکه‌های اجتماعی پرهیز کنید .

فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید.

دیدگاه کاربران
دستاوردهای ما
تعداد بازدید ها +937,882 تعداد بازدید ها
تعداد پروژه‌های انجام شده +422 تعداد پروژه‌های انجام شده
شهرهای تحت پوشش +800 شهرهای تحت پوشش
فالوئرهای اینستا +10.6K فالوئرهای اینستا
faq
سوالات متداول
نماپلان
معرفی نماپلان
 • تفاوت پروژه‌های اصلی و رایگان (کارآموزی) چیست؟

  پروژه‌های اصلی، پروژه‌‌هایی هستند که توسط طراحان مجرب تیم نماپلان و طبق خواسته‌های کارفرمایان متعدد طراحی شده و به مرحله اجرا رسیده است. پروژه‌های رایگان (کارآموزی)، پروژه‌هایی هستند که توسط تیم ورکشاپ (کارآموزان) نماپلان طراحی شده و قابل اجرا می‌باشد.

 • طرح های سایت نماپلان از کجا آمده اند؟

  طرح های سایت نماپلان طی سال های کاری و حرفه ای که تیم مهندسی آنها را طراحی و اجرا کرده است شکل گرفته اند. پروژه هایی که هرکدام کارفرمایان مخصوص به خود را داشته اند و در نهایت خلق شده اند. کل پروژه ها بصورت آرشیو و یکجا در سایت بارگذاری شده اند تا در اختیار مخاطبین قرار گیرند.

 • هزینه های ساخت طرح های سایت چقدر است؟

  برآورد قیمت ساخت هر کدام از نقشه ها با توجه به آیتم های زیر متفاوت می باشند. 1_متراژهای مختلف 2_پرکار و یا کم کار بودن بناها 3_طراحی سازه های معمول یا خاص 4_کیفیت ساخت با توجه به توان مالی کارفرما که میتواند ضعیف، متوسط و یا لوکس باشد.

 • به عنوان مشتری برای ساخت ویلای خودتان به چه نقشه هایی نیاز دارید؟

  شما به عنوان مشتری برای ساخت یک بنا (ویلا و آپارتمان) به نقشه های متعددی اعم از نقشه های معماری و نقشه های سازه ای اجرایی و طراحی نما احتیاج دارید تا بتوانید در محل پروژه، پلان ها و نما را باهم مطابقت داده تا طبق نقشه های اجرایی ملک خود را بسازید.

تجربه مشتریان ما
NamaPlan اینستاگرام @Namaplan
NamaPlan