بازدید: 9251 نفر
جزئیات پلان
 • تعداد طبقات تعداد طبقات : تریبلکس
 • متراژ کل متراژ کل : 344
 • عرض بنا عرض بنا : 13.45
 • تعداد خواب تعداد خواب : 4
 • روف گاردن روف گاردن : دارد
 • طراحی در شیب طراحی در شیب : نمی باشد
 • استخر استخر : دارد
 • متراژ واحد اول متراژ طبقه اول 170
 • متراژ واحد دوم متراژ طبقه دوم 180
 • متراژ واحد سوم متراژ طبقه سوم 0
 • پیلوت پیلوت : ندارد
 • زیر زمین زیر زمین :
 • متراژ زیرزمین متراژ زیرزمین : 0
 • پارکینگ پارکینگ : ندارد
 • اتاق بازی اتاق بازی : ندارد
 • آسانسور آسانسور : ندارد
توضیحات پلان

طراحی و ساخت ویلا دوبلکس با نمای مدرن.

متریال اصلی این ویلا شیشه بوده و در کنار فلز و سیمان شسته زیبایی نما را تکمیل کرده است. پنجره‌های فراخ که به صورت سرتاسری طراحی شده‌اند، چشم اندازی وسیع به محوطه اطراف ساختمان داده و همچنین نورپردازی ویلا در شب جلوه‌ی متفاوتی را به هنگام تاریکی به نمایش می‌گذارد. به کار گیری سیمان شسته به صورت المان‌های خطی که همانند کادری اطراف پنجره‌ها را در برگرفته، تاکیدی بر زیبایی این نما داشته و به خوبی طبقه همکف و اول ساختمان را تعریف کرده تا بیننده دچار خطای دید نشود.

ورودی خانه با تو رفتگی تعریف شده که حس دعوت کنندگی را به مخاطب القا می‌کند. در ابتدای ورودی فضای مکث توسط کمد کفش و سرویس تعریف شده است. پلان ساختمان از دو مربع و مستطیل به هم پیوسته تشکیل شده به صورتی که بخش مربع شکل، در قسمت بالایی پلان این خانه به فضاهای خدماتی اختصاص داده شده و شامل آشپزخانه‌ای ال شکل در گوشه ویلا بوده ولی مشرف به تمامی فضاها برای سرویس دهی می‌باشد. پلکان ال شکل راه ارتباطی به طبقه اول است و باعث تفکیک و تعریف بهتر بخش‌های مختلف این طبقه می‌شود. غذاخوری در کنار پلکان و نزدیک به آشپزخانه قرار گرفته که نور خود را از پنجره ی سرتاسری نشیمن تامین می‌کند. از آن جایی که این طبقه به فضاهای عمومی اختصاص داده شده، بنابراین اتاق خواب مهمان در این طبقه و نزدیک به آشپزخانه برای رفاه و آسایش بیشتر مهمانان درنظر گرفته شده است. از پلکان به طبقه اول و فضای خصوصی خانه می‌رسیم. در مجاور پلکان وویدی ایجاد شده که بر روی غذاخوری طبقه همکف قرار می‌گیرد و به دلیل بلندترشدن سقف، این فضا زیبا و باشکوه‌تر به چشم می‌آید. طبقه اول خانه شامل سه خواب مستر با ابعاد و تناسبات ایده‌آل می‌باشد و هر خواب از نور بسیار مطلوبی برخوردار است.
(در سایت نما پلان کارفرما و مشتریان پروژه های مورد علاقه خود را که از قبل طراحی شده (طراحی نما و پلان) به صورت یک پکیج کامل در سایت مشاهده می‌کنند. نهایت امر اگر تغییر و اصلاحی لازم داشته باشد، تیم فنی نما پلان تغییرات لازمه را به بهترین شکل اعمال خواهد کرد.)

طراحی و ساخت ویلا

پیشنهادات ما برای شما

نماپلان های مشابه

نماپلان های مشابه

ثبت سفارش
پروژه های اصلی سایت که پس از عقد قرار داد با کارفرمایان محترم توسط تیم تخصصی طراحی نماپلان خلق می شوند، دارای روند شکل گیری حرفه ای و خلاقانه هستند. بدین صورت که در جلسه تحلیل و آنالیز با کارفرماها تمامی مسائل از قبیل روانشناسی، جامعه شناسی، اقلیم و دسترسی ها، همجواری ها، ضوابط ساخت و ساز در منطقه، فرهنگی و اجتماعی، جزئیات اجرایی و دعوت کنندگی بنا، چشم انداز، رویکرد ساخت (اقامت دائم یا موقت)، مربوط به پروژه ،برندینگ بررسی و استخراج شده و پس از آن پروسه کانسپت و ایده پردازی پروژه شروع می شود و تمامی نقشه های مرتبط با ساخت به کارفرمایان ارائه می شود. نقشه های ارائه دهنده شامل نقشه های معماری، نقشه های سازه، نقشه های تأسیسات الکتریکی و طراحی سه بعدی نما، نقشه های اندازه گیری نما، نقشه های بام، طراحی لنداسکیپ ،مکانیکی می باشد. پروژه های رایگان مختص به دانش آموختگان کارگاه های آموزشی تیم معماری نماپلان می باشد. نقشه ها و مدارک این پروژه کامل نیستند و برای ساخت پیشنهاد نمی شود.
ارسال دیدگاه
با نوشتن دیدگاه خود، طراحان و مشتریان را راهنمایی کنید

از ارسال لینک‌های سایت‌های دیگر و ارایه‌ی اطلاعات شخصی خودتان مثل شماره تماس، ایمیل و آی‌دی شبکه‌های اجتماعی پرهیز کنید .

فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید.

دیدگاه کاربران
دستاوردهای ما
تعداد بازدید ها +937,877 تعداد بازدید ها
تعداد پروژه‌های انجام شده +422 تعداد پروژه‌های انجام شده
شهرهای تحت پوشش +800 شهرهای تحت پوشش
فالوئرهای اینستا +10.6K فالوئرهای اینستا
faq
سوالات متداول
نماپلان
معرفی نماپلان
 • تفاوت پروژه‌های اصلی و رایگان (کارآموزی) چیست؟

  پروژه‌های اصلی، پروژه‌‌هایی هستند که توسط طراحان مجرب تیم نماپلان و طبق خواسته‌های کارفرمایان متعدد طراحی شده و به مرحله اجرا رسیده است. پروژه‌های رایگان (کارآموزی)، پروژه‌هایی هستند که توسط تیم ورکشاپ (کارآموزان) نماپلان طراحی شده و قابل اجرا می‌باشد.

 • طرح های سایت نماپلان از کجا آمده اند؟

  طرح های سایت نماپلان طی سال های کاری و حرفه ای که تیم مهندسی آنها را طراحی و اجرا کرده است شکل گرفته اند. پروژه هایی که هرکدام کارفرمایان مخصوص به خود را داشته اند و در نهایت خلق شده اند. کل پروژه ها بصورت آرشیو و یکجا در سایت بارگذاری شده اند تا در اختیار مخاطبین قرار گیرند.

 • هزینه های ساخت طرح های سایت چقدر است؟

  برآورد قیمت ساخت هر کدام از نقشه ها با توجه به آیتم های زیر متفاوت می باشند. 1_متراژهای مختلف 2_پرکار و یا کم کار بودن بناها 3_طراحی سازه های معمول یا خاص 4_کیفیت ساخت با توجه به توان مالی کارفرما که میتواند ضعیف، متوسط و یا لوکس باشد.

 • به عنوان مشتری برای ساخت ویلای خودتان به چه نقشه هایی نیاز دارید؟

  شما به عنوان مشتری برای ساخت یک بنا (ویلا و آپارتمان) به نقشه های متعددی اعم از نقشه های معماری و نقشه های سازه ای اجرایی و طراحی نما احتیاج دارید تا بتوانید در محل پروژه، پلان ها و نما را باهم مطابقت داده تا طبق نقشه های اجرایی ملک خود را بسازید.

تجربه مشتریان ما
NamaPlan اینستاگرام @Namaplan
NamaPlan