بازدید: 1943 نفر
جزئیات پلان
 • تعداد طبقات تعداد طبقات : همکف
 • متراژ کل متراژ کل : 75
 • عرض بنا عرض بنا : 11
 • تعداد خواب تعداد خواب : 2
 • روف گاردن روف گاردن : ندارد
 • طراحی در شیب طراحی در شیب : نمی باشد
 • استخر استخر : دارد
 • پیلوت پیلوت : ندارد
 • زیر زمین زیر زمین :
 • متراژ زیرزمین متراژ زیرزمین : 0
 • پارکینگ پارکینگ : دارد
 • اتاق بازی اتاق بازی : ندارد
 • آسانسور آسانسور : ندارد
توضیحات پلان

طراحی باغ ویلا مدرن با متراژ 75 متری (با سقف شیبدار) در زمینی به مساحت 500 مترمربع.

نگارش در خصوص بعضی پروژه‌ها و پرداختن به آنها دشوارتر از سایر پروژه‌هاست؛ نه لزوما بابت اینکه پروژه پیچیده است، بلکه زیرا پروژه بجای اینکه ایده مرکزی قدرتمندی داشته باشد که کل را سازماندهی کند و قابل فهم و بازشناسی باشد، سلسله‌ای از نکته‌ها و ریز ایده‌های همگرایی می‌باشد که پروژه را شکل داده است.

هنگامی که از کوچه به این زمین نزدیک می‌شویم، طراحی دیواره شهری آن توجه مخاطب را به خود جلب می‌کند. طراحی سازه مینیمال دیواره و وجود درختان و ترکیب فرمیک با سبزینگی و قرارگیری گل ‌ها، هر کدام دارای مفهومی بوده و با هدف و سناریویی خاص در نظر گرفته شده‌اند. پس از ورود به این زمین، ترکیب سیرکولاسیون حرکتی، گلکاری‌ها و درختکاری‌ها، فرم ویلا، استخر و طراحی دیوارها همگی به یکدیگر مرتبط هستند و با هدف ایجاد یک فضای زیبا و الهام‌بخش نقش آفرینی می‌کنند. مسیر حرکت پیاده با کف‌سازی از جنس چوب و عبور از باغچه‌های اطراف که حس حضور در طبیعت را در مخاطب القا می‌کند، به فضای مکث آلاچیق می‌رسد و در نهایت به ویلا منتهی می‌شود.

ویلای مدرن با سقف شیبدار دو طرفه که هم صلب بودن و هم شفاف بودن را در فرم خود دارد. ورودی با شکوهی که بین این سطح شیبدار جانمایی شده و اطراف خود را با دیوارهایی از ترمووود در ترکیب با درختان سرو شیراز و کنار دیوار شیشه‌ای سرتاسری شفاف ، ترکیب بندی رنگی و هارمونی جذابی را به نمای ویلا می‌بخشد. هر یک از عناصر تشکیل‌دهنده‌ی این مجموعه (زمین، ویلا، دیوارها، درختان، گل‌کاری‌ها و ...) برای زیبایی کل مجموعه نقش پررنگ و موثری را ایفا می‌کنند.

پیشنهادات ما برای شما

نماپلان های مشابه

نماپلان های مشابه

ثبت سفارش
پروژه های اصلی سایت که پس از عقد قرار داد با کارفرمایان محترم توسط تیم تخصصی طراحی نماپلان خلق می شوند، دارای روند شکل گیری حرفه ای و خلاقانه هستند. بدین صورت که در جلسه تحلیل و آنالیز با کارفرماها تمامی مسائل از قبیل روانشناسی، جامعه شناسی، اقلیم و دسترسی ها، همجواری ها، ضوابط ساخت و ساز در منطقه، فرهنگی و اجتماعی، جزئیات اجرایی و دعوت کنندگی بنا، چشم انداز، رویکرد ساخت (اقامت دائم یا موقت)، مربوط به پروژه ،برندینگ بررسی و استخراج شده و پس از آن پروسه کانسپت و ایده پردازی پروژه شروع می شود و تمامی نقشه های مرتبط با ساخت به کارفرمایان ارائه می شود. نقشه های ارائه دهنده شامل نقشه های معماری، نقشه های سازه، نقشه های تأسیسات الکتریکی و طراحی سه بعدی نما، نقشه های اندازه گیری نما، نقشه های بام، طراحی لنداسکیپ ،مکانیکی می باشد. پروژه های رایگان مختص به دانش آموختگان کارگاه های آموزشی تیم معماری نماپلان می باشد. نقشه ها و مدارک این پروژه کامل نیستند و برای ساخت پیشنهاد نمی شود.
ارسال دیدگاه
با نوشتن دیدگاه خود، طراحان و مشتریان را راهنمایی کنید

از ارسال لینک‌های سایت‌های دیگر و ارایه‌ی اطلاعات شخصی خودتان مثل شماره تماس، ایمیل و آی‌دی شبکه‌های اجتماعی پرهیز کنید .

فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید.

دیدگاه کاربران
دستاوردهای ما
تعداد بازدید ها +937,877 تعداد بازدید ها
تعداد پروژه‌های انجام شده +422 تعداد پروژه‌های انجام شده
شهرهای تحت پوشش +800 شهرهای تحت پوشش
فالوئرهای اینستا +10.6K فالوئرهای اینستا
faq
سوالات متداول
نماپلان
معرفی نماپلان
 • تفاوت پروژه‌های اصلی و رایگان (کارآموزی) چیست؟

  پروژه‌های اصلی، پروژه‌‌هایی هستند که توسط طراحان مجرب تیم نماپلان و طبق خواسته‌های کارفرمایان متعدد طراحی شده و به مرحله اجرا رسیده است. پروژه‌های رایگان (کارآموزی)، پروژه‌هایی هستند که توسط تیم ورکشاپ (کارآموزان) نماپلان طراحی شده و قابل اجرا می‌باشد.

 • طرح های سایت نماپلان از کجا آمده اند؟

  طرح های سایت نماپلان طی سال های کاری و حرفه ای که تیم مهندسی آنها را طراحی و اجرا کرده است شکل گرفته اند. پروژه هایی که هرکدام کارفرمایان مخصوص به خود را داشته اند و در نهایت خلق شده اند. کل پروژه ها بصورت آرشیو و یکجا در سایت بارگذاری شده اند تا در اختیار مخاطبین قرار گیرند.

 • هزینه های ساخت طرح های سایت چقدر است؟

  برآورد قیمت ساخت هر کدام از نقشه ها با توجه به آیتم های زیر متفاوت می باشند. 1_متراژهای مختلف 2_پرکار و یا کم کار بودن بناها 3_طراحی سازه های معمول یا خاص 4_کیفیت ساخت با توجه به توان مالی کارفرما که میتواند ضعیف، متوسط و یا لوکس باشد.

 • به عنوان مشتری برای ساخت ویلای خودتان به چه نقشه هایی نیاز دارید؟

  شما به عنوان مشتری برای ساخت یک بنا (ویلا و آپارتمان) به نقشه های متعددی اعم از نقشه های معماری و نقشه های سازه ای اجرایی و طراحی نما احتیاج دارید تا بتوانید در محل پروژه، پلان ها و نما را باهم مطابقت داده تا طبق نقشه های اجرایی ملک خود را بسازید.

تجربه مشتریان ما
NamaPlan اینستاگرام @Namaplan
NamaPlan